Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/filtrowanie/public_html/nowa3/wp-content/themes/jupiter/framework/includes/minify/src/Minifier.php on line 227
Uchwyt do filtrów membranowych | Filtrakon

Filtry bibulowe

Oprawki do sączków membranowych

Uchwyt do filtrów membranowych, nazywany inaczej filtracyjny adapter strzykawkowy lub strzykawkowy adapter do sączenia lub holder do filtrów membranowych, służy do filtracji przez filtry membranowe, ale na zasadzie jak filtry strzykawkowe, może być nakładany na koniec strzykawki (jeśli końcówki jak w filtrze strzykawkowym).

Holdery do filtrów membranowych są wielokrotnego użytku, dzięki czemu mogą być ekonomiczną alternatywą dla filtrów strzykawkowych.

Oferujemy uchwyty do filtrów membranowych o następujących średnicach:

  • Uchwyt do filtrów membranowych o średnicy 13 mm.
  • Uchwyt do filtrów membranowych o średnicy 25 mm.
  • Uchwyt do filtrów membranowych o średnicy 47 mm.
  • Uchwyt do filtrów membranowych o średnicy 50 mm.

Oferujemy też holdery o innych typach końcówek, np. adapter do filtrów membranowych, który ma takie same końcówki z obydwu stron może być zabudowany w wężyk.

Adapter do sączenia – cena, uchwyt do filtrów membranowych – cena zależy od średnicy holdera, rodzaju końcówek i materiału, z którego wykonany jest adapter do filtrów membranowych.

Jesteś zainteresowany uchwytem do filtrów membranowych?