Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/filtrowanie/public_html/nowa3/wp-content/themes/jupiter/framework/includes/minify/src/Minifier.php on line 227
Filtry laboratoryjne: MCE, NY, PES, PP, PTFE, PVDF | Filtrakon

Filtry laboratoryjne

Filtry laboratoryjne

Filtry strzykawkowe to filtry używane do filtracji roztworów, gazów i powietrza, wszędzie tam, gdzie zależy nam na czystym filtracie i przesączu, a gdzie chcemy uniknąć zanieczyszczeń, które to zatrzymywane są na membranie filtra strzykawkowego. Kiedy natomiast w środowisku pracy niezbędne są cząstki zanieczyszczeń, np. do badań mikroskopowych, wówczas doskonale sprawdzą się w takiej sytuacji filtry membranowe czy sączki membranowe.

Filtry strzykawkowe nakładane są na końcówkę strzykawki lub też mocowane do specjalnych przyłączy urządzeń laboratoryjnych (np. do mierników gazów). Od kilkunastu już lat, jako doświadczona firma, specjalizujemy się w filtracji laboratoryjnej, szczególnie w zakresie filtrów strzykawkowych i sączków membranowych. Nasze produkty to przyrządy najwyższej jakości, zapewniające doskonałe elementy niezbędnego wyposażenia laboratoryjnego.

W jakich sytuacjach wykorzystywane są nasze filtry strzykawkowe?

Stosuje się je w szerokim zakresie badań i analiz laboratoryjnych – zarówno do przygotowania, filtracji próbek cieczy, powietrza czy gazów, jak i do przygotowania filtracji rozpuszczalników. Filtry strzykawkowe znajdują swoje zastosowanie podczas:

-filtracji gazów
-filtracji powietrza
-filtracji roztworów koloidalnych
-przygotowania/filtracji próbek HPLC, UHPLC czy GC
-przygotowania/filtracji próbek biologicznych
-filtracji/separacji cząstek stałych w próbkach
-filtracji sterylnej
-filtracji produktów agresywnych i wody
-filtracji w analizie śladowej metali
-filtracji w chromatografii jonowej

Pragniemy podkreślić, że mimo przystępnej, atrakcyjnej ceny, nasze filtry są bardzo wysokiej jakości. Posiadamy stałych, sprawdzonych od wielu lat dostawców, jesteśmy ich bezpośrednim dystrybutorem, a to sprawia, że nasi klienci mogą być pewni najwyższej jakości posiadanego przez nas wyposażenia!

Sączki membranowe

Kolejnym produktem, który wiedzie prym w naszej firmie, są sączki membranowe. To najczęściej stosowane przegrody filtracyjne, wykorzystywane w preparatyce farmaceutycznej. Istotne zastosowanie sączków membranowych, to filtracja wyjaławiająca roztwór np. kropli do oczu. Metoda sączenia wyjaławiającego jest najczęściej wykorzystywaną metodą. Zapewnia ona jałowość kropli i płynów do przemywania oczu. W warunkach aseptycznych roztwór umieszcza się w jałowej strzykawce i po założeniu jałowego filtra, przesącza się go następnie do jałowego opakowania.

Śmiało możemy stwierdzić, że posiadane przez nas filtry sprzedajemy z ogromnym powodzeniem! Nie otrzymujemy od swoich klientów żadnych reklamacji, negatywnych komentarzy czy innego rodzaju wiadomości, które mogłyby świadczyć o złej jakości naszych produktów. Posiadamy wieloletnich, stałych klientów, którzy zadowoleni z naszych produktów, wracają do nas w momencie potrzeby zakupu filtrów laboratoryjnych. Od lat sprzedajemy swoje filtry do wielu polskich instytucji, m.in. do laboratoriów analitycznych czy produkcyjnych, do uczelni czy też instytutów naukowych.

Co więcej, posiadamy doświadczenie w pracy w laboratorium! W momencie jakichkolwiek wątpliwości naszych klientów co do zakupów odpowiednich filtrów, oprócz samej sprzedaży oferujemy także doradztwo techniczne w zakresie jak najlepszego doboru odpowiedniego filtra do danej aplikacji.

Filtry sterylne i niesterylne z różnych materiałów!

Filtry, które są dostępne u nas od ręki, to:

-filtry PES
-filtry MCE z mieszanych estrów celulozy
-filtry PVDF
-filtry NY nylonowe
-filtry PP polipropylenowe
-filtry PTFE teflonowe hydrofilowe
-filtry teflonowe
-sączki nylonowe
-sączki z MCE mieszanych estrów celulozy
-sączki PTFE teflonowe

Dostarczamy je w szerokim zakresie średnic krążków i w różnej wielkości por (od 0,1 mikron do 8 mikron). Dla stałych klientów oferujemy utrzymywanie stałego zapasu magazynowego!

To, co nas wyróżnia i przyciąga do nas klientów, to proponowane przez nas udogodnienie. W odróżnieniu od konkurencji, oferujemy także wiele filtrów o nietypowych i mało popularnych mikro-narożach (np. 0,1 mikron i 8 mikron). Na życzenie klienta sprowadzamy tego rodzaju filtry w kilka dni, jeśli nie posiadamy ich na stanie, lub wysyłamy natychmiastowo.

Pozostały asortyment, który można nabyć w naszym sklepie, to:

– bibuły
– glizy ekstrakcyjne
– filtry kapsułkowe i wiele innych

W celu poznania całej oferty naszych produktów lub też zakupów zapraszamy do kontaktu.

POZNAJ PEŁNĄ OFERTĘ

Filtrów laboratoryjnych

Filtry strzykawkowe

Filtry strzykawkowe są nakładane na koniec strzykawki i używane do filtracji małych objętości próbek.

Filtry membranowe

Filtry membranowe są używane w aparatach do filtracji próżniowej i służą do filtracji, często prefiltracji próbek.

Gilzy ekstrakcyjne

Gilzy z włókna szklanego do badań powietrza i gazów, gilzy celulozowe.

Filtr przeciwwodny
FL MINIRAen FL MULTIRAen

Filtr przeciwwodny do miernika gazów, filtry przeciwwodne do analizatorów gazów.

Oprawki do sączków membranowych

Używane do przechowywania filtrów membranowych.

Uchwyt do filtrów membranowych

Używane do przechowywania filtrów membranowych.

Jesteś zainteresowany filtrami laboratoryjnymi?