Filtry laboratoryjne

Filtry laboratoryjne

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w filtracji laboratoryjnej, szczególnie w zakresie filtrów strzykawkowych i sączków membranowych.

Chcemy podkreślić, że pomimo atrakcyjnej ceny nasze produkty są bardzo wysokiej i stałej jakości, co wynika z faktu, że mamy stałych, przez wiele lat sprawdzonych dostawców, których jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem.

Nasze filtry sprzedajemy z powodzeniem (brak reklamacji, brak negatywnych uwag od klientów, stali wieloletni klienci) do wielu polskich instytucji, laboratoriów analitycznych, produkcyjnych, na uczelnie, do instytutów naukowych.

Dostarczane przez nas filtry łącząc w sobie dobrą jakość i atrakcyjną cenę plasują się pomiędzy filtrami markowych producentów zachodnich a niezadowalającej jakości filtrami, które ze względu na niską cenę są rozpowszechniane na polskim rynku.

W odróżnieniu od konkurencji oferujemy również w natychmiastowej dostawie wiele filtrów nietypowych o nie popularnych mikronażach jak np. 0,1 mikron i 8 mikron lub jesteśmy je w stanie szybko sprowadzić nawet w niedużych ilościach.

Ponieważ częściowo wywodzimy się z sektora laboratoryjnego (mamy doświadczenie w pracy w laboratorium), naszym atutem jest także fachowe doradztwo techniczne w zakresie jak najlepszego doboru filtra do danej aplikacji, a nie tylko obsługa w zakresie sprzedaży.

Oferujemy szeroki zakres filtrów niesterylnych i filtrów sterylnych z różnych materiałów.

Dostępne natychmiast z naszego składu magazynowego są filtry PES, filtry MCE z mieszanych estrów celulozy, filtry PVDF, filtry NY nylonowe, filtry PP polipropylenowe, filtry PTFE teflonowe hydrofilowe i teflonowe hydrofobowe, sączki nylonowe, sączki z MCE mieszanych estrów celulozy, sączki PTFE teflonowe.

Dostarczamy je w szerokim zakresie średnic krążków i w różnej wielkości por od 0,1 mikron do 8 mikron.

Dla stałych klientów oferujemy utrzymywanie stałego zapasu magazynowego.

Jako uzupełnienie tego asortymentu oferujemy również inne laboratoryjne materiały filtracyjne typu bibuły, gilzy ekstrakcyjne, filtry kapsułowe i in.

Zapraszamy do współpracy.

POZNAJ PEŁNĄ OFERTĘ

Filtrów laboratoryjnych

Filtry strzykawkowe

Filtry strzykawkowe są nakładane na koniec strzykawki i używane do filtracji małych objętości próbek.

Filtry membranowe

Filtry membranowe są używane w aparatach do filtracji próżniowej i służą do filtracji, często prefiltracji próbek.

Gilzy ekstrakcyjne

Gilzy z włókna szklanego do badań powietrza i gazów, gilzy celulozowe.

Filtr przeciwwodny
FL MINIRAen FL MULTIRAen

Filtr przeciwwodny do miernika gazów, filtry przeciwwodne do analizatorów gazów.

Oprawki do sączków membranowych

Używane do przechowywania filtrów membranowych.

Uchwyt do filtrów membranowych

Używane do przechowywania filtrów membranowych.

Jesteś zainteresowany filtrami laboratoryjnymi?