O nas

Poznaj naszą historię

Już od 20 lat zajmujemy się produkcją filtrów oraz innych urządzeń do uzdatniania wody i innych cieczy. Przez te lata zdobyliśmy duże doświadczenie w tej dziedzinie, którym teraz chętnie podzielimy się z Tobą. Możesz u nas liczyć na najlepsze dla siebie rozwiązania – począwszy od procesów filtracji wody, a skończywszy na technikach membranowych, np. odwróconej osmozie czy ultrafiltracji.

o-nas

Jesteśmy firmą inżynierską. Naszym atutem jest to, że możemy zaproponować Ci urządzenia skrojone na miarę Twoich oczekiwań.

Jak to wygląda w praktyce? Zaczniemy od przygotowania indywidualnego projektu, który uwzględni wszystkie Twoje potrzeby. Następnie przeprowadzimy proces produkcyjny Twoich nowych urządzeń. Na koniec, jeśli będziesz miał takie życzenie, zajmiemy się również dostawą lub uruchomieniem. Posiadamy własne rozwiązania konstrukcyjne, które pracują w przemyśle zarówno w formie pojedynczych filtrów, jak i rozbudowanych zestawów.

NASZE WARTOŚCI

Co napędza naszą pracę?

UCZCIWOŚĆ

Rzetelne doradztwo i realizacja tak, aby TWÓJ problem został jak najlepiej rozwiązany ze względu na TWOJE potrzeby.

SZACUNEK

Poszanowanie drugiego człowieka – zarówno, jeśli mowa o kliencie, czy pracowniku – to podstawa w naszej pracy. Szacunek wytwarza dobre emocje i udaną współpracę.

OTWARTOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ

Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie. Dopasowujemy się do Ciebie – Twoich potrzeb, możliwości i zasobów czasowych. Wychodzimy z założenia, że zawsze można się dogadać!

NASZE ZALETY

Co nas wyróżnia na tle innych?

PROFESJONALIZM

Jesteśmy firmą inżynierską z 20-letnim doświadczeniem w tej branży. Korzystając z naszych usług, będziesz miał do czynienia z doświadczonymi specjalistami technicznymi, a nie tylko sprzedawcami.

ZINDYWIDUALIZOWANE ROZWIĄZANIA

Dzięki własnym projektom i wykonawstwu potrafimy dostarczyć filtr lub stacje uzdatniania jak najlepiej przystosowane do twoich potrzeb.

ATRAKCYJNY SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY WEDŁUG POLSKICH STAWEK

W przypadku problemów z urządzeniem nawet po okresie gwarancji nie zostajesz sam. Części zamienne są w przystępnych cenach, a usługa serwisu nie jest kosztowna, w przeciwieństwie do dostawców zagranicznych.

Poznałeś nas – teraz my chcemy poznać Ciebie.