Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/filtrowanie/public_html/nowa3/wp-content/themes/jupiter/framework/includes/minify/src/Minifier.php on line 227
Systemy uzdatniania wody: przemysłowe stacje, systemy | Filtrakon

Systemy uzdatniania wody

Systemy uzdatniania wody

Oferowane przez nas systemy uzdatniania wody są przeznaczone do zastosowań przemysłowych o wydajnościach od kilkudziesięciu litrów/ godzinę do kilku m3/ godzinę.

Projektujemy i budujemy stacje uzdatniania wody przemysłowej w zakresie i opcji materiałowej zgodnej z życzeniem klienta.

Zakres dostawy układu uzdatniania wody zależy z jednej strony od oczekiwań klienta, z drugiej strony od parametrów wody uzdatnianej, celu do jakiego taka stacja ma służyć, możliwości technicznych miejsca zabudowy i in.

Oprócz prostych urządzeń do uzdatniania wody jak np. zmiękczacze czy filtry piaskowe budujemy bardziej skomplikowane, złożone z kilku urządzeń instalacje do uzdatniania wody przemysłowej, w której możemy uzyskać czystość / konduktywność wody na poziomie kilku mikroSiemensów / cm.

Oferujemy pełny zakres usług: od projektu przez wykonawstwo, dostawę, montaż, uruchomienie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Oferujemy również serwis stacji zmiękczania, serwis przemysłowej odwróconej osmozy i innych przemysłowych stacji uzdatniania wody innych producentów.

Chcieliśmy zwrócić uwagę, że najczęściej każdy system uzdatniania wody zaczyna się od filtra mechanicznego usuwającego zawiesinę a następnie można ten układ stopniowo rozbudowywać o kolejne etapy / urządzenia np. zmiękczacz, odwrócona osmoza, demineralizacja na złożach jonowymiennych, lampa UV.

Zapraszamy do współpracy.

POZNAJ PEŁNĄ OFERTĘ

Systemów uzdatniania wody

Zmiękczacze

Zmiękczacze służą do zmiękczania wody, do usuwania z niej twardości.

Filtry żwirowe, piaskowe i węglowe

Filtry żwirowe, piaskowe i węglowe służą do usuwania z wody zanieczyszczeń mechanicznych i poprawiania smaku i zapachu wody.

Przemysłowe systemy ultrafiltracyjne

Przemysłowa ultrafiltracja jest często stosowana jako prefiltracja przed przemysłową odwróconą osmozą.

Demineralizatory

Przemysłowe stacje demineralizacji działające na zasadzie wymiany jonowej służą do produkcji bardzo czystej wody o bardzo niskim przewodnictwie.

Jesteś zainteresowany systemami uzdatniania wody?