Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/filtrowanie/public_html/nowa3/wp-content/themes/jupiter/framework/includes/minify/src/Minifier.php on line 227
Filtry kieszeniowe i kasetowe: HEPA, powietrza klasy | Filtrakon

Filtry do wentylacji i klimatyzacji

Filtry kieszeniowe i kasetowe

Są to filtry mające zastosowanie do wentylacji i klimatyzacji w centralach klimatyzacyjnych lub centrach wentylacyjnych.

Dostarczamy filtry w klasach G2, G3, G4, F5 F7 itd. aż do jakości filtrów HEPA.

Filtry mogą mieć ramki metalowe lub plastikowe.

Rozmiary filtrów i kieszeni oferujemy zarówno w standardach jak np. filtr 592 x592x25mm. jak i w wymiarach na specjalne życzenie klienta.

W naszej ofercie są również filtry plisowane do powietrza i w wykonaniu specjalnym.

Filtry powietrza kieszeniowe i filtry powietrza kasetowe to najczęściej używane filtry powietrza w systemach wentylacji i klimatyzacji w przemyśle. Oferujemy filtry kieszeniowe i filtry kasetowe o różnej skuteczności takie jak np. filtry kieszeniowe G2, filtry kieszeniowe G3, filtry kieszeniowe G4, filtry kieszeniowe F5 itd. aż do np. filtry Hepa, filtry H11, filtry H13. Każdy filtr kieszeniowy i filtr kasetowy np. filtr kieszeniowy F5 może być wykonany w ramce metalowej lub ramce plastikowej w żądanych przez klienta rozmiarach. Opcja wykonania filtra na życzenie.

Jesteś zainteresowany filtrami kieszeniowymi i kasetowymi?