Filtry workowe

Filtry workowe – wkładem jest worek filtracyjny

Oferujemy filtry na worki wymienne jednorazowego użytku w wykonaniu standardowym. To znaczy:

 • Filtr na 1 worek filtracyjny rozmiar 2 (wymiary worka: średnica 17,8cm. x długość: 81,3cm.) ze stali kwasoodpornej AISI304 z przyłączami kołnierzowymi DN50.
 • Filtr na 1 worek filtracyjny rozmiar 5, przyłącza 2” gwint lub kołnierz DN50.

Filtry te przeznaczone są do filtracji tam, gdzie wymagany jest stosunkowo duży przepływ, małe opory przepływu, duża pojemność zanieczyszczeń i niezbyt wysokie wymagania odnośnie sprawności filtracji oraz w przypadku cząstek łatwo sklejających się.

Zakresy filtracji: od 1mikron do 1000 mikron (0,001mm. do 1mm.)

Jako producent możemy zaprojektować i wykonać dowolny filtr o przyłączach i wielkości dostosowanej do wymagań klienta.

Oferujemy następujące filtry workowe do cieczy wykonane ze stali kwasoodpornej AISI304:

 • filtry workowe do wody DN50
 • filtry workowe do wody DN80
 • filtry workowe do wody DN100
 • filtry workowe do wody DN150
 • filtry workowe do wody DN200

Nasze filtry workowe mogą mieć przyłącza gwintowane lub kołnierzowe. Pod względem rozmiarów oferujemy następujące filtry workowe do cieczy wykonane ze stali kwasoodpornej AISI304:

 • filtr workowy do wody rozmiar 2 (najczęściej używany)
 • filtr workowy do wody rozmiar 1
 • filtr workowy do wody rozmiar 4
 • filtry workowe innych rozmiarów według indywidualnych projektów

Możemy zaprojektować i wykonać filtry workowe do różnych cieczy. Filtr workowy – cena jest każdorazowo kalkulowana i zależy od specyfiki filtra. Koszt filtra workowego zależy od jego wielkości, materiałów z których został wykonany i rozwiązań konstrukcyjnych.

Najbardziej standardowe filtry workowe jesteśmy w stanie zaoferować natychmiast z naszego magazynu lub dostarczyć w krótkim czasie.

Posiadamy w swojej ofercie filtry workowe wykonane z tworzywa sztucznego, filtry workowe z polipropylenu. Filtry polipropylenowe są odporne na agresywne ciecze i jeśli brak innych ograniczeń, mogą być stosowane tam, gdzie filtry workowe ze stali ulegałyby szybkiemu naturalnemu zużyciu.

Szeroka oferta filtrów workowych – filtry workowe dopasowane do potrzeb klienta

W naszej ofercie znajduje się naprawdę ogromny wybór filtrów workowych. Zadbaliśmy o to, aby każdy miał dostęp do takich worków filtracyjnych, jakich potrzebuje. Oferowane przez nas worki filtracyjne gwarantują dokładność filtracji. Zostały wykonane w najwyższej jakości, dlatego decydując się na zakup naszych worków filtracyjnych, możesz mieć pewność, że spełnią Twoje oczekiwania.

Interesują Cię inne worki filtracyjne? Masz pytania odnośnie do filtracyjnych worków innego typu? Skontaktuj się z nami, a skutecznie Ci doradzimy!

POZNAJ PEŁNĄ OFERTĘ

Filtrów workowych

Jesteś zainteresowany filtrami workowymi?