Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/filtrowanie/public_html/nowa3/wp-content/themes/jupiter/framework/includes/minify/src/Minifier.php on line 227
Wizyta na targach Analytica 2018 | Filtrakon

Wizyta na targach Analytica 2018

Mając na celu zapoznanie się z aktualnymi nowościami i światowymi trendami w zakresie filtrów laboratoryjnych, odwiedziliśmy Targi Analytica 2018 w Monachium.

Na Targach wystawiało się ponad 1000 różnych firm, w tym absolutna światowa czołówka w tym zakresie jak np. Sartorius, Pall, GE, Hahnemuhle a także dystrybutorzy firm: Whatman, Millipore, Munktell – Ahlstrom i in.

Firmy przedstawiały swoje najnowsze osiągnięcia i produkty m.in. do filtracji w laboratoriach jak np. duży wybór różnych filtrów strzykawkowych zakończonych różnego typu końcówkami, filtrów membranowych z różnych materiałów, filtrów oddechowych, filtrów przeciwwodnych, sączków z różnych materiałów jak np. sączki z węgla aktywnego lub sączki bambusowe, czy filtry antybakteriologiczne z materiałów specjalnych, gilzy z celulozy i gilzy z włókna szklanego i in.
Dzięki tej wizycie rozszerzyliśmy naszą ofertę i jak mamy nadzieję, możemy w większym zakresie zaspokoić potrzeby naszych klientów.

Zapraszamy!