Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/filtrowanie/public_html/nowa3/wp-content/themes/jupiter/framework/includes/minify/src/Minifier.php on line 227
Worki filtracyjne do filtracji wody i cieczy | Filtrakon

Worki filtracyjne

Worek filtracyjny

Worki filtracyjne to elementy wymienne do obudów filtracyjnych. Nasza firma oferuje worki filtracyjne do cieczy. Generalnie materiały filtracyjne do wody można podzielić na: worki filtracyjne, wkłady filtracyjne i maty, włókniny filtracyjne (stosowane np. do filtracji chłodziw).

Worki filtracyjne, zwane czasami wkładami workowymi, rękawami filtracyjnymi lub siatkami filtracyjnymi są wykonane z:

  • włókniny polipropylenowej (worki polipropylenowe),
  • włókniny poliestrowej (worki poliestrowe),
  • siatki nylonowej (worki nylonowe),
  • siatki polipropylenowej (worki siatkowe z polipropylenu).

Worki filtracyjne do cieczy

Oferujemy dwa sposoby wykonania worków:

  • worki z obręczą plastikową, spawane,
  • worki z obręczą metalową, zszywane.

W naszym magazynie znajdują się worki w standardowych rozmiarach: najpopularniejszy rozmiar 2 oraz rozmiary 1, 3, 4, 5. Wykonujemy także worki filtracyjne na specjalne życzenie klienta z materiałów, o rozmiarach i sposobie wykonania pod konkretne zamówienie odbiorcy. Użycie konkretnego materiału może być związane z branżą lub z tym, do czego worki filtracyjne mają być przeznaczone.

Oferujemy następujące worki filtracyjne do filtracji cieczy:

  • worki filtracyjne wykonane z polipropylenu 1, 5 , 10, 25, 50, 100 mikronów,
  • worki filtracyjne wykonane z poliestru 100, 150, 200, 250, 300, 400, 600, 800, 1000 mikronów.

Nylonowe worki filtracyjne wykonane są z siatki nylonowej (filtry workowe siatkowe). Ich właściwości pozwalają na to, by były wykorzystywane między innymi w branży spożywczej.

Polipropylenowe worki filtracyjne standardowo wykonane są z włókniny polipropylenowej, chociaż oferujemy również takie z siatki polipropylenowej o mikronażach większych niż wyżej opisane. Jeśli działają Państwo w wymagającej branży (np. w przemyśle, w którym wykorzystywane są oleje) zachęcamy do przesłania zapytania w celu poznania pełnej oferty.

Worek filtracyjny do wody

Nasze produkty znajdują zastosowanie w bardzo różnych branżach i gałęziach przemysłu oraz w wielu procesach. Cechuje je wytrzymałość, a w ich produkcji stosowane są wysokiej jakości materiały, dlatego naszą ofertę kierujemy do najbardziej wymagających odbiorców.

Worek nylonowy filtracyjny

Jednym z rodzajów filtrów workowych są te wykonane z nylonu. Nylonowy filtry workowe wykonany jest z siatki nylonowej 100 mikronów, 200 mikronów, 300 mikronów, 400 mikronów itd. z kołnierzem mocującym tworzywowym lub wykończony u góry tasiemką do zaciągania, ewentualnie zakończony gładko, płasko.

Jako że taki worek jest zrobiony z siatki nylonowej, w niektórych aplikacjach może być stosowany jako element wielorazowego użytku, co ze względu na oszczędności eksploatacyjne jest szczególnie cenione przez klientów. Nylonowe worki nie mogą być jednak używane w środowisku kwaśnym.

Worki filtracyjne poliestrowe

Poliester to jeden z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych w produkcji filtrów workowych. Worki filtracyjne do cieczy wykonywane z tego materiału ułatwiają wykorzystanie w różnych branżach, w tym w bardzo specjalistycznych gałęziach w przemyśle.

Worki filtracyjne producent

W naszej firmie wykonywane są także worki na specjalne życzenie klienta. To użytkownik decyduje wówczas, z jakich materiałów i w jakich rozmiarach oraz z jakim typem wykończenia ma być finalny produkt. Na każdym etapie współpracy oferujemy profesjonalne doradztwo. Działamy w oparciu o ponad 20-letnie doświadczenie, a produkowane przez nas worki filtracyjne cieszą się dużym uznaniem wśród odbiorców.

Rękawy filtracyjne

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór worków filtracyjnych. To dlatego każdy może nabyć dokładnie takie filtry workowe, jakich potrzebuje. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem produktów na naszej stronie internetowej.

W razie potrzeby, jesteśmy do dyspozycji – wystarczy napisać na nasz adres e-mail lub zadzwonić. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta worków filtracyjnych zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów!

Worki do filtracji mokrej

Oferujemy wysokiej jakości filtry. Od lat działamy w branży, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować ogromny wybór produktów najwyższej klasy w rozsądnej cenie. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania pełnej oferty naszych worków filtracyjnych.

Szeroka oferta filtrów workowych

Filtry workowe to nasza specjalność. Dbamy o to, aby każda osoba poszukująca worków z materiałów takich jak polipropylen czy poliester znalazła u nas odpowiednie produkty. Oferowane przez nas worki filtracyjne gwarantują dokładność filtracji.

Każdy odbiorca ma swoje wymagania, takie jak odporność, dobór materiałów, z jakich wykonane są dane worki filtracyjne.

Szeroka oferta worków filtracyjnych

Filtracja jest naszą specjalnością, dlatego staramy się, aby w naszej ofercie znajdowała się szeroka gama nowoczesnych produktów. Masz pytania dotyczące temperatury pracy, aplikacji, właściwości konkretnego worka? Oferujemy materiały stałe i wymienne, instalacje szyte na miarę oraz fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Chcesz wiedzieć więcej o nowoczesnym procesie filtracji? A może szukasz konkurencyjnej oferty?

Staramy się, aby wszystkie niezbędne informacje o ofercie dostępne były na bieżąco w menu strony. Jeżeli interesują Cię szczegóły, chcesz pozyskać dodatkowe wiadomości o parametrach lub porównać rodzaje worka (filtry workowe siatkowe, worki z poliestru i innych materiałów), z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Aby poznać ofertę worków filtracyjnych, konkretny materiał do filtracji (polipropylen, wykorzystaj dane dostępne w zakładce KONTAKT (w menu u góry strony).

Zapytania dotyczące oferty, poszczególnych produktów do filtracji (worki wodo- czy olejoodporne, lub konkretnie: worek filtracyjny 100 mikronów czy worek filtracyjny nylonowy), można przesyłać mailowo lub za pomocą formularza.

Jesteś zainteresowany workami filtracyjnymi?