Dyskowe modula

Filtry dyskowe MODULA na wydajności: 10-300 m3/godz. i więcej

Dobrze pracują w miejscach, gdzie filtry sitowe nie sprawdzają się jak np. w filtracji zanieczyszczeń trudnych, zlepiających się, filtracji włókien, filtracji zawiesin z obecnością życia biologicznego, filtracji ścieków oczyszczonych.

Filtry te budujemy z połączonych ze sobą modułów filtracyjnych. Ilość modułów, a więc wielkość filtra, wynika z oczekiwanej wydajności filtra i jakości wody uzdatnianej oraz specyfiki zanieczyszczeń. W każdym module znajduje się jeden dyskowy wkład filtracyjny. W trakcie pracy filtra zanieczyszczenia gromadzą się w przestrzeniach, szczelinach pomiędzy dyskami. W trakcie płukania dyski się rozsuwają i zanieczyszczenia są z tych przestrzeni usuwane. Filtry te są przeznaczone do filtracji w zakresie 50-200 mikron (0,050mm.-0,2mm.).

Jako producent tych filtrów możemy zaoferować różne opcje materiałowe wykonania i różny zakres, wyposażenie filtra zgodnie z życzeniem klienta.
Przykładowo zarówno obudowy modułów jak i pozostałe elementy filtra możemy wykonać z tworzywa jak i ze stali kwasoodpornej lub w wykonaniu mieszanym (tworzywo, stal AISI304).

Możemy się pochwalić wieloma realizacjami w różnych zastosowaniach.

Jesteś zainteresowany filtrami automatyczymi samoczyszczącymi – Dyskowe modula?